U alakú kanapé
Egy U alakú kanapé szinte minden lakásban a nappali ékköve, központi eleme. Általában a leggyakrabban használt bútor, melyen a család nem csak összeül TV-t nézni vagy beszélgetni, de a megfelelő éjszakai pihenést is biztosítja ággyá nyitva. Az általunk forgalmazott U alakú kanapék többféle méretben és stílusban kaphatóak.
Válogass 2 vagy 3 személyes, többféle alakú, kihúzható vagy sarokkanapéink, ülőgarnitúráink közül. Akár a bőr, akár a szövet bevonatú kanapét részesíted előnyben, KAP Bútor Webáruházunkban megtalálod amit keresel.
Görgess tovább és fedezd fel kedvenc kanapéd álmaid nappalijába!
MOR-Sekken 380x175 U alakú kanapé mindennapos alvásra
Hosszúság | 380 cm |
Mélység | 175 cm |
NID-Benett III kinyitható sarokkanapé, U alakú, PRO szövet, bonell, rózsaszín
Szélesség | 295 cm |
Mélység | 140 cm |
NID-Ethan III, U alakú kinyitható sarokkanapé, szövet, szivacs, szürke
Szélesség | 295 cm |
Mélység | 140 cm |
NID-Ethan III, U alakú kinyitható sarokkanapé, PRO szövet, bonell, fekete
Szélesség | 295 cm |
Mélység | 140 cm |
NID-Millie III kinyitható sarokkanapé, U alakú, szövet, szivacs, szürke / fehér
Szélesség | 290 cm |
Mélység | 140 cm |
NID-Millie III kinyitható sarokkanapé, U alakú, PRO szövet, bonell, fekete / szürke
Szélesség | 290 cm |
Mélység | 140 cm |
NID-Cesar kinyitható sarokkanapé 2 db puffal, U alakú, szövet, szivacs, bal oldali puff, fekete / fehér
Szélesség | 325 cm |
Mélység | 140 cm |
NID-Cesar kinyitható sarokkanapé, U alakú, univerzális, szövet, szivacs, barna / cappuccino
Szélesség | 300 cm |
Mélység | 140 cm |
NID-Kyoto II kinyitható sarokkanapé, U alakú, balos, hamuszürke / fehér
Szélesség | 300 cm |
Mélység | 200 cm |
NID-Kyoto III kinyitható sarokkanapé, U alakú, hamuszürke / fekete
Szélesség | 300 cm |
Mélység | 155 cm |
NID-Dallas kinyitható sarokkanapé, U alakú, 315x190 cm, jobbos, hamuszürke / fekete
Szélesség | 310 cm |
Mélység | 195 cm |
NID-Dallas kinyitható sarokkanapé, U alakú, 320x160 cm, hamuszürke / fekete
Szélesség | 320 cm |
Mélység | 155 cm |
Mandy - Altara Nubuck barna - prémium U alakú kanapé
Hosszúság | 318 cm |
Mélység | 217 cm |
Lina - Bulus mustársárga - prémium U alakú kanapé
Hosszúság | 317 cm |
Mélység | 212 cm |
Mandy - Ethan Clean szürke - prémium sarokkanapé
Hosszúság | 328 cm |
Mélység | 257 cm |
MOR-Sekken 320x175 U alakú kanapé mindennapos alvásra
Hosszúság | 320 cm |
Mélység | 175 cm |
LKB-Pires szürke sarokkanapé praktikus ágyneműtartós puffal
Hosszúság | 220 cm |
Mélység | 150 cm |
ATR-Liza III világosszürke sarokkanapé jobbos
Hosszúság | 341 cm |
Mélység | 175 cm |
U alakú kanapé - Miért válaszd?
Egy U alakú kanapé minden igényedet kielégítheti, csak legyen elég helyed a számára. Bőséges ülőhelyet biztosít és a kiugró ottomán résznek vagy részeknek köszönhetően még lábadat is kényelmesen elnyújthatod és még állítható fejtámlás modelleket is találhatsz.
U alakú kanapé - Ki lehet nyitni?
Többségük nyitható és ágyneműtartós, fix vagy állítható karfával szereltek és egyaránt találhatsz háttámlás és párnás változatokat. Az ágyneműtartót van, hogy az ottomán részt felemelésével érheted el és az is előfordulhat, hogy az ülés alól kell kihúznod.
U alakú kanapé - Kinek megfelelő?
Bárkinek, akinél elfér. Az egyik legjobb választás, ha kanapéról van szó. Az egész baráti társaság elfér rajta a beszélgetésekhez és pihenésre is nagyobb helyet biztosít, mint egy hagyományos kanapé.
A szélességük többnyire 3 méter felett van és arra is figyelned kell, hogy a kiugró ottomán részektől elférj a nappalidban és a kijáratokat se torlaszolják el.
U alakú kanapé funkció szerint
Kanapé vásárlás előtt mindenképpen szükséges eldöntetni, hogy mire szeretnéd használni a hamarosan kiválasztott bútort. Hogy csak egy példát említsek, más kanapét ajánlott választani ha inkább feküdni szeretsz és megint más kialakításút ha inkább ülni szoktál olvasás vagy TV-zés közben.
Azt javasoljuk, hogy ha inkább ülni szeretsz, válassz magasabb háttámlával rendelkezőt, ha pedig inkább feküdni, akkor az ülőfelület legyen szélesebb.
U alakú kanapé anyaga és kivitele
A választási lehetőség itt is hatalmas. Vannak szivacsos ülőfelületű (puhább) és rugós kivitelű (keményebb bútorok) - szövet, műbőr (textilbőr), illetve eredeti bőr bevonattal, attól függően hogy milyen anyagot szeretsz vagy épp melyik anyag illeszkedik a szoba stílusához.
Ha a kényelem mellett a tartósság, a hosszú élettartam is fontos számodra, a rugós kivitel lesz számodra az ideális választás!
A szivacsos kivitelek általában olcsóbbak, de rövidebb élettartammal rendelkeznek. Azonban ha alacsony kihasználtságú szobába (pl. vendégszoba) tervezed elhelyezni, ideális választás. Ez esetben költséghatékony módon, hosszú évekig lesz szolgálatodra.
U alakú kanapé - Aludni is lehet rajta?
Természetesen kaphatóak nálunk nyitható, kihúzható, illetve ágyazható kanapék is. Ezek többnyire ágyneműtartóval rendelkeznek, ami nagy előny, ha kevés a rendelkezésre álló szekrény vagy pakolós hely a lakásban.
Ha nem csak vendégágyként szeretnéd használni új kanapédat, található a kínálatunkban állandó alvásra alkalmas kanapé is. Ezeknek nyitott állapotban a teljes felülete megfelel a mindennapos pihentető alváshoz szükséges kritériumoknak.
U alakú kanapé - Jobbos vagy balos
Vásárlás előtt mindig legyen tiszta, hogy melyik kivitel kell Neked!
Ezt sokszor és sokan eltévesztik és csak a házhozszállítást követően eszmélnek rá, hogy rossz helyen van a karfa vagy a lábtartó. Itt azt az egyszerű szabályt érdemes alkalmazni, hogy szemből nézd a rendelkezésre álló helyet és aszerint add meg melyik kivitel a számodra megfelelő.
U alakú kanapé színe
A sötéttől a világosig, a mintástól az egyszínűig hatalmas U alakú kanapé választékot találsz nálunk.
A kiválasztás során azt javasoljuk, hogy fotózd le a szobát, ahova a kanapét szánod és a helyiség színeivel vesd össze a kanapé színét.
Vedd figyelembe, hogy milyen színű a fal vagy milyen tapétát ragasztottál fel, illetve fontos még a padló színe, árnyalata is. Ezek együttese fogja meghatározni az összhatást.
Amennyiben nem U alakú kanapéban gondolkodsz, válogass kedvedre a kanapéágyak oldalon található alkategóriáink között!
Lakberendezésre fel!